Anglické trávníky

SENA-logo-HI

Firma založená s cílem péče o anglické trávníky na privátních zahradách. Poznatky z péče o golfové trávníky upraveny a aplikovány v domácích podmínkách.

Když jsem na vysoké škole v roce 2001, připravoval diplomovou práci na téma „Rozbor strojů a zařízení pro údržbu golfových hřišť“, tak jsem se zákonitě dostal na golfové hřiště ke greenkeeperům. Na golfovém hřišti jsem byl vůbec poprvé. A práve na Karlštejně mi head greenkeeper Martin Šindler mimochodem zmínil, že spousta golfivstů chce doma dokonalý trávník, ale nikdo vlastně nemá čas se o něj starat. No a nápad byl na světě. Udělám firmu, která se bude starat bohatým lidem jenom o trávníky.

Během příprav na státnice o rok později jsem zpracoval podnikatelský záměr. Jeho realizaci jsem však několik let držel v šuplíku. Po škole jsem byl rok v Austrálii, pak jsem šel na nejlépe placenou stáž pro začínající podnikatele k prodejci zahradního vybavení Mountfield, po dvou letech, když už jsem se neměl co se naučit, tak jsem zkusil ještě dvě menší firmy (někde jinde se dočtete, proč), ale pak už „nemělo smysl vyhýbat se normálnímu životu“. Ze sezení v kanceláři jsem si stoupnul za sekačku a už to jelo… Psal se březen roku 2006.

www.SENA.cz

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: