Nový eshop pro 100 milionů

Nový eshop Swardman krátce před spuštěním.
Nový eshop Swardman krátce před spuštěním.

Přátelé, během několika dnů spustíme zcela nový eshop. Věřím, že nakupování v něm bude pro Vás příjemné a již se nebudou opakovat některé technické zádrhele, kterými trpěl současný „prozatímní“ eshop. Někdy nebylo snadné si sekačku objednat. Tak jako všechny překážky před tím i tuto jsme odstranili. 

Víte, že o solidní eshop se snažím od začátku, co je Swardman na světě. Vždy se nám nasazením další jazykové mutace rozhasil i ten český. Takže jsme to tak různě záplatovali. Další eshop měl být na světě letos na jaře, ale ve finále jsme se museli s dodavatelem rozejít těsně před dokončením, protože neplnil domluvené dohody.

Uvidíme, jak dopadne nový eshop, jehož náhled vidíte na obrázku. Máme zcela nový konfigurátor, doufám, že přehlednější a spolehlivější. V eshopu jsou integrována videa i 3D fotky od 3Doid.

Zahrnuli jsme i sekci reference a často kladené dotazy.

Díky novému eshopu budeme dokonce roku 2016 schopni obsloužit trhy s více než 100 miliony obyvatel. Podobně počítám, že i tento eshop pomůže dosáhnout Swardmanu obratu 100 milionu Kč ročně.

Investovali jsme do nového eshopu, to je výloha Swardman, kterou vidí zákazníci. Mnohem zásadnější investice však proběhly na samém začátku našeho řetězce. Ty nám mají zabezpečit, aby objednávky byly realizovány pokud možno bez čekání.

Mám z toho velmi dobrý pocit, protože nikdy náš tým a rozvoj firmy nebyl tak vyvážen jako nyní.

6 Replies to “Nový eshop pro 100 milionů”

    1. No tak určitě. Není v tom myšlen obrat 100 mil v roce 2016, ale během života toho eshopu, to znamená do 3 let.
      Určitě velké oči mám, jinak bych nemohl dělat to,co dělám s takovým nasazením tolik let.:-)

  1. Web se Vám povedl, přehledné a čisté. Mít fungující web není sranda, přeji Vám tedy ať se do toho musí co nejméně sahat. Jediné co mne přijde možná k zamyšlení je úvodní video, sice efektní, ale pro neznalé internetu tam může být problém s jeho vypnutím ( navíc jsou lidé, kterým může hlučné video pro příchodu i vadit ), ne každý ví, že na to má kliknout. Jednoduchá viditelná ikona pro vypnutí by to vyřešila.

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: