Láska k trávníku nezná hranice

vlajky-SwardmanVřetenové sekačky jsou potřeba na střihání krásných trávníků. Nejlepší vřetenové sekačky pro domácí trávníky vyrábíme my.

Můžete si říkat, že vřetenové sekačky nejsou pro každého. Ano, nejsou. Můžete si říkat, že nechcete pěkný trávník. Ano, skutečně i tohle občas slyšíme. Ale stejně se neubráníte hlasitému úžasu nad tím, jak vřetenová sekačka dokáže udělat hustý trávník, když na něm stojíte.

Jsem hrdý na to, že si naše vřetenová sekačka nachází čím dál častěji své zákazníky i v zahraničí. To skutečně není náhoda, ani omyl. To je výsledek 15-ti leté systematické práce, kterou za sebou mám. Základy Swardman nezačaly vznikat v roce 2013, ale mnohem, mnohem dříve, praimpuls byl už někdy v roce 2001.

Nedávno jsem se potkal se spolužačkou z VŠ, s kterou jsem se neviděl 5 let. Nic o vývoji Edwina nevěděla a najednou před sebou viděla pořádnou řadu našich sekaček. Řekla: „Wow, Tome ty jsi to dokázal!“ Nevěřila mi… 🙂

Ano, je to dílčí úspěch, ale pro mě to je pouze střípek do mozaiky o jejíž celkové podobě mám už řadu let jasný obraz. Nejde usnout na vavřínech, protože podnikání je o zisku a ten pořád ještě nemohl přijít. Takže vlastně žádné vavříny nejsou.

Možná jsem magor, ale zase ne takový, aby se mnou nechtěli spolupracovat mimořádně schopní lidé. Neznám magora, který dokáže tolik let krůček po krůčku posouvat kupředu něco, tak „beznadějného“ jako je vřetenová sekačka.

Jsem rád, že podobných „magorů“ jako jsem já, kteří jsou skálopevně přesvědčeni, že pro trávník je nejlepší vřetenová sekačka, je na světě tolik, aby stálo za to pro ně pracovat ze všech sil. Děkuji, Danke, Merci, Ďakujem, Ačiū, Thanks 🙂

PS: Tento týden mi volal pán od Paříže a říkal, že viděl video s naší sekačkou. „Pošlete mi nabídku. Ta sekačka vypadá jednoznačně kvalitněji než ty konkurenční.“ A během hovoru popsal přesně celou podstatu úspěšného prodeje vřetenových sekaček a situaci ve Francii. S ohledem na respekt ke konkurenci nebudu konkrétní, ale to, co víme my tady, tak věděl i on. Je to velmi dobrý signál, když „nějaký“ neznámý Francouz zlomí hůl nad zavedenou konkurencí z Anglie a Nového Zélandu a fandí mladé české značce.

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: