Když se rodí něco mimořádného

extraordinary-opportunities
Nečekej na mimořádnou příležitost. Chop se běžné příležitosti a udělej jí velkou. Slaboši čekají na příležitost, silní je vytvářejí.

Pracujeme den za dnem, tvrdě od rána do noci. Jak říká kolega Mará Votroubek, u piva se ještě žádná sekačka nevyrobila.

Nastavit procesy, ladit produkty, pečovat o zákazníky, investovat, dávat o sobě vědět, vyvíjet, vyrábět, prodávat. Je to nošení vody. Ale bez toho bychom uschli. Všichni v teamu víme a úplně to cítíme, že jsme na začátku něčeho mimořádného, něčeho, co překoná naší představivost (…kromě mojí).

Já neuhnu! A tuším, že za mnou neuhne nikdo z nás. Jsem si jistý úplně stejně, jako jsem byl před šesti lety. Vše jde správným směrem. A už několik let nepochybuji.

Každý, kdo se ke mě přidal, do toho šel, že chce být součástí něčeho výjimečného. Těžko to popsat slovy, ale ta chuť pracovat, překonávat se, je úplně hmatatelná. To nasazení, s kterým všichni pracují je úžasné, nikdo nefňuká, všichni ví, že jsme na cestě vzhůru a že to dokážeme, jen když budeme den co den odvádět maximum.

Postavili jsme team, kompaktní, pracovitý. Nečekáme,  že přijde nějaká hvězda zvenku a udělá zázrak a zvedne naše obraty o sto milionů do druhého dne. Ale hvězdy svých profesí hledáme. Máte svou profesi rádi, myslíte, že máte něco, čím u nás zazáříte? Tak jako se Swardman stane hvězdou mezi sekačkami, tak i každý člen našeho týmu může být hvězda.

I externí hvězda může napsat svůj zářící podpis pod projekt Swardman.

Jsme bez hranic. Vyzývám experty na video, marketing, obchod, internetový prodej, krajany po celém světě, pojďte se podepsat a rozzářit Swardman do celého světa.

PS: Když se rodí něco mimořádného, lidé to většinou netuší…

One Reply to “Když se rodí něco mimořádného”

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: