Chceš být první ambasador Edwin?

Staňte se poslem dobrých zpráv.
Staňte se poslem dobrých zpráv.

Zájem o Edwina je mimořádný.  Mezi lidmi, s kterými mluvím nebo se vídám, tak je takřka stoprocentní. Je fakt, že česká sekačka vysoké kvality prostě zájem vzbuzuje.

Je však jasné, že až prodejní úspěch rozhodne. A přes příval rezervací, musíme jednoznačně dobře naplánovat marketing, který nám zajistí trvalý odbyt. V první řadě chci podotknout, že já do marketingu počítám i to, že právě vyrábíme produkt, o který je na trhu zájem, z kterého budou lidé nadšení. To, je ta věc, která primárně zajistí úspěch. To, že něco takového existuje, však musíme k lidem dostat. Většina ani netuší, že nějaká motorová vřetenovka existuje.

Možností v marketingu je spousta, velkou část jsme jich v minulosti vyzkoušeli, ale většina z nich na tento druh produktu příliš nefungovala. Proto jsme se rozhodli využít pouze tři způsoby propagace. Jedním z nich je člověk, který je zapálený trávníkář (amatér nebo profesionál), který má potenciál šířit povědomí o Edwinovi do svého okolí.

Ambasador Edwin by měl možnost fyzicky předvést sekačku Edwin svému okolí. A za určitý počet prodejů, který by díky němu proběhl, by získal Edwina jako odměnu. Cílem je, aby ambasador svou osobní zkušenost s používáním sekačky Edwin předával dál ve svém okolí.

Pro své známé se může ambasador navždy stát tím, kdo jim otevřel oči a posunul jejich trávník o úroveň výš. Navíc je zbavil obyčejných starostí s obyčejnou sekačkou. Neobyčejná sekačka, jim přinese neobyčejnou záruku a servis.

Tímto vyhlašujeme konkurz na ambasadory vřetenové sekačky EDWIN. Zajímá nás v první fázi, zda se vůbec najdou šikovní lidé, pro které je zajímavé si Edwina „odpracovat“. Pokud Vás tato možnost oslovila pošlete mi prosím mail s Vaší stručnou charakteristikou (co děláte, odkud jste, jací jste…) na tsena@swardman.com (předmět „ambasador“).

Pokud máte nějaký zajímavý nápad, jak efektivně šířit povědomí o Edwinovi, tak budeme rádi, když se o něj s námi podělíte.

4 Replies to “Chceš být první ambasador Edwin?”

 1. Ambasoadorem si představujeme člověka, který není z oboru zahradnictví. Člověk, ketrý se živý jinde a má trávník jako koníček. Na odborné firmy z oboru však myslíme také a i pro ně bude nabídka spolupráce. Tam už bude, ale přísnější výběr a obvykle bude jedna firma na je jedno krajské město. Více upřesníme později.
  Tímto děkuji všem zatím přihlášeným ambsadorům. Těšíme se na spolupráci.

 2. Zajimavy napad, ale mozna bych stale sel jednodusi cestou.
  1) zapujcit zarizeni domu na nekolik dni a potom zarizeni odebrat nebo poskytnout slevu na nakup. ( nemusi byt ani sleva)
  2) nechat vyzkouset nekde ve vasem prostoru (to asi uz mate)
  Clovek kdyz je spokojen, tak doporuci dal sam od sebe. Kdyz to bude delat za ucelem ziskani sekacky, tak se to proflakne. Jen muj skromnej nazor, hodne stesti!

  1. Díky moc za nápady. S bodem 1) jsme dělali při prodeji sekaček Atco a nebylo to úplně ono.
   Bod 2) jsme popravdě nedelali, ale drtivá většina lidí, která už o vretenove sekacce ví, tak ji před nákupem ani nechtějí vidět.

   Řešíme, jak ji ukázat lidem, kteří by ji mohli chtít, ale vůbec netuší, že existuje. Tudíž ji ani nehledají…

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: