Odložená premiéra Edwina o měsíc

Premiéra Edwina se odkládá o měsíc
Premiéra Edwina se odkládá o měsíc

Věřte, že nikoho nemrzí odložení premiéry Edwina tolik jako mě. Měli jsme v plánu, představit Edwina na konci března, v době, kdy budou finální kalkulace a design sekačky. Protože mám jasnou představu, za jakou cenu chci sekačku prodávat a poslední kalkulace tuto představu nenaplnila, nezbývá nám, než dál pracovat a najít takové výrobní řešení, které nám umožní dostat cenu tam, kam chceme. Věříme, že za měsíc už budeme mít jasno my i vy.

Sekačku se nám podařilo konstrukčně vyřešit tak perfektně, že jsem si to ani nepředstavoval. Konstruktér Marek Votroubek zcela naplnil naše představy o inovativním výrobku. Pozor, ne však ve smyslu složitosti a „nadupanosti“, ale ve smyslu sekačky, která by se měla stát standardem pro trávník. V jednoduchosti je krása, užitečnost i genialita. Nečekejte hi-tech sekačku ve stylu Jacobsen Eclipse2, to je přesný opak našeho směřování. Vytvořili něco tak jednoduchého, jako jsou hrábě. My směřujeme ke spokojenému uživateli a zdravému trávníku.

Spokojeného uživatele dosáhneme, když bude sekačka a její příslušenství fungovat spolehlivě, bude mít dlouhou životnost, bude tichá s nízkou spotřebou a bude se pohodlně ovládat. Zdravého trávníku dosáhneme, když bude sekačka precizně střihat a nebude trávník zatěžovat. A toto vše se nám povedlo.

Ale jelikož nechceme na trhu paběrkovat, je nezbytné, aby sekačka nebyla luxusním zbožím, které si dovolí jen Ti co, si dovolí rovnou už svého zahradníka, ale bude pro každého, kdo vidí v trávníku trošku hodnotu a dokáže rozlišit pampelišku od trávy.

 

 

3 Replies to “Odložená premiéra Edwina o měsíc”

      1. To jsem rád, jste jeden z mála, který na Edwina nespěchá. 🙂 Potřebujeme nějaké zákazníky i na příští rok, takže super.

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: