Hledá se sídlo pro Swardman

Není nad dobrou organizaci
Není nad dobrou organizaci

Tak už hodně dlouho hledám ideální sídlo pro Swardman a stále jsem nenašel. Proto se ptám veřejně, nevíte někdo o prostoru, kde by se Edwin cítil jako doma?

Je fakt, že jsme trošku náročnější, ale nerad bych se stěhoval každý rok. Když už dobré místo najdu, tak se zase ukáže, že se majitelé moc nesnaží věnovat péči o nemovitost. Nemám vůbec problém jít do starší nemovitosti, ale musím vidět, že aspoň část peněz z nájmu se vrací v podobě údržby a oprav. Taky se mi moc nechce být v areálu, kde je hodně firem a zákazníci by se hůř orientovali. Málokdo z pronajimatelů také moc nevnímá, že k nám jezdí velice seriozní klientela, která může být pro další firmy v areálu přínosem. Možná nejlepší by byl areál, kde se prodávaly auta nebo něco podobného.

Naše požadavky:

 • prodejní prostory: 60 – 100 m2
 • kancelářské prostory: 40 – 60 m2
 • výrobní a skladové prostory: 200 – 300 m2
 • trávník v těsné blízkosti
 • dobré parkování pro zákazníky
 • bezbariérové přístupy
 • dobrá dopravní dostupnost (Pražský okruh, Jižní spojka, Strakonická…)

Nejezdíte někde kolem něčeho podobného?

2 Replies to “Hledá se sídlo pro Swardman”

 1. Dobrý den,

  nevím jak se pro Vás atraktivní např. severní lokalita Prahy, kterou znám ( D8 ), ale nyní se nabízí např. ve Zdibech jak prodejní tak i skladovací ( výrobní ) prostory s dobrým parkováním, byla tam např. prodejna lux. nábytku, jen toho trávníku tam moc nemají. http://www.skladuj.cz/pronajem-sklad-praha-vychod-areal-zdiby-9052/

  Případně nedaleko v Dolních Chabrech kousek od Bauhausu je nyní v zajímavých prostorách zastoupení Campingaz, které se bude brzo stěhovat do většího. Nicméně velikost celého komplexu je nad Vaše potřeby. Martin

  1. Dobrý den Martine, děkuji za tipy. Ten sever se moc nehodí. Pro lidi z Moravy to znamená přes celou Prahu… Orientace s dobrým navázáním na D1 je ideální. Ty Zdiby vypadají celkem dobře, ale jak říkám, poloha nám nedává moc smysl. Všechny partnery máme na jih nebo východ. A i většina zákazníků je spíš z východu.

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: