Proč mlčím? Protože makám :-)

Edwinovo 5-ti nožové vřeteno
Edwinovo 5-ti nožové vřeteno

Jen bych Vám rád vysvětlil, proč v posledních týdnech moc nezveřejňuji. Určitě to není kvůli tomu, že bych si neudělal chvilku, nebo že se nic neděje. Právě naopak, jsme v cílové rovince a tak nějak po zkušenostech, bych nerad něco zakřiknul. Optimisté umírají jako první… A optimista jsem byl v posledních měsících právě já.

Například tento týden jsme odzkoušeli nový přípravek na svařování vřeten. Trošku jsem z toho byl nervózní, protože vřeteno je klíčová věc. Obzvláště u vřetenové sekačky 🙂 Protože jsme se chtěli odlišit od ostatních výrobců, udělali jsme oproti prototypu určitou změnu na vřetenu. Na první pohled pouze estetická věc. Ale na druhý pohled snížení hmotnosti daného dílu o 67%, změna potřebné energie pro roztočení vřetene o 85% nižší !!! Kdo ten díl pozná, má u mě plus.

A takových odladění proběhlo od začátku prázdnin mnoho. V podstatě každý díl se upravil. To znamená, že teď neděláme Edwina první generace, ale rovnou přicházíme s Edwinem druhé generace. Příští týden proběhne kompletace ověřovací série. Pak už bude zbývat udělat povrchové úpravy – lakování a pokovení. A pak už se Vám Edwin konečně ukáže.

PS: Těm, kteří už ztratili trpělivost nebo jí brzy ztratí, doporučuji tento článek.

2 Replies to “Proč mlčím? Protože makám :-)”

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: