Levá ruka vs. pravá ruka

Článek zajímavý jen pro 5% čtenářů.
Článek zajímavý jen pro 5% čtenářů.

Vím, že je mnohem důležitější, kdy sekačka bude, než nějaké nepodstatné detaily. 🙂 Ale přeci jen máme další unikát. U Edwina Speciál si můžete vybrat, zda ovládání sekačky má být pro praváka nebo leváka.

Pro všechny praváky nepodstatná informace, to je jasné. Sekačky jsou standardně dělány pro praváky, takže nic se nemění. Ale pro leváka to může být docela úleva. Přiznejme si, že řízení vřetenové sekačky může být docela precizní činnost. No tak jsme se rozhodli, že, když si to zákazník bude přát, uděláme mu verzi pro levoruké.

Pamatuji, jak jsem přiletěl za tmy do Anglie, na letišti si půjčil Astru a teprve pak jsem si uvědomil, že budu muset řadit levou rukou. V Austrálii jsem měl auto s automatem, takže tam jsem toho moc neřešil a tudíž i z jízdy vlevo jsem obavu neměl. Ale řazení levou mě zaskočilo. No šlo to trošku ztuha…

Asi se levorucí častěji vypořádávají s nástrahou ovládání pro pravoruké, než opačně. Ale i tak si myslíme, že to může levorukým, kterých je cca 3-5% v populaci zlepšit kvalitu práce s sekačkou Edwin.

One Reply to “Levá ruka vs. pravá ruka”

  1. popravdě zajímavý článek, alespoň pro mne. Uvědomil jsem si totiž, že všechny me předchozí a současná sekačka mají jen takové to univerzální madlo a Edwin má vlastně něco jako řídítka s packami.
    A vzpomněl jsem si na sport a to, v které ruce držím hokejku (která je nahoře a která dole). Popravdě mám brouka v hlavě a při příštím sekání se budu sledovat, abych si pak uměl vybrat správnou variantu, protože možná že to bude levoruka, ac jsem pravak.

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: