Nalakovat sekačku neznamená nabarvit

Na jakou značku tam asi to volné místo čeká?
Na jakou značku tam asi to volné místo čeká?

Povrchová úprava Edwina naprosto ladí s naším celkovým přístupem k celému projektu. Mohli jsme sekačku obarvit a ušetřit tak dost peněz, ale nešlo to. Neměli bychom z toho radost.

Najít správnou lakovnu nebylo úplně snadné. Tam kde někdo dal dobré reference, jiný té lakovně dal špatné hodnocení. Nakonec jsme museli mimo Prahu, což je logisticky méně praktické, ale rozhodl jsem se tak.

Lakovna musela vybrat i vhodného dodavatele barev, jehož barvy budou splňovat naše požadavky na dlouhou trvanlivost a mechanickou odolnost. Konečným dodavatelem je švýcarský výrobce IGP. Takový mercedes mezi výrobci barev.

Všichni víme, jak dlouho vydrží lak na běžných sekačkách. A od dodavatele barev víme, i jaké je zadání takových výrobců. Ano, cena u nich rozhoduje. Jdeme jinou cestou, vybíráme kvalitní železo, po zpracování jdou komponenty na otryskání, následně odmaštění a očištění, pak se nanáší základní barva a nakonec finální povchová úprava v přesně daném odstínu.

Při výběru technologie lakování jsem opět použil větu, která už dříve vyřešila mnoho dilemat kolem Edwina. „Udělejte to tak, jako byste to dělali pro sebe.“ To znamená nejlépe. Tento přístup mě vždycky podržel, když jsem při údržbě trávníků si nebyl jistý, zda něco mám udělat nebo nemám. Za poslední rok jsem zjistil, že to funguje všude.

Když máte udělat něco nejlépe, obvykle existuje pouze jedno řešení, jak toho dosáhnout. Takže je to snadné. V tom je to kouzlo, celá jednoduchost. Ošidit, odfkláknout můžete v milionech variací a musíte si vybrat, jak moc či málo to ošidíte. Když máte udělat něco nejlépe, je to snadné, existuje v daný okamžik pouze jedno řešení – to nejlepší!

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: