Vychytáváme poslední mouchu


Vychytáváme mouchy...

Vychytáváme mouchy…

Zlí jazykové říkají, že každý stroj má na začátku své mouchy. Můžeme to bohužel potvrdit. I když rádi bychom to uvedli na pravou míru, poslední mouchu už jsme u Edwina objevili. Můžete jí vidět na obrázku v kroužku. Věříme, že byla skutečně poslední.

Pokud však někdo objeví novou, vyfoťte jí a pošlete nám jí. Mouchy na fotkách si porovnáme, zda se nejedná o jednu a tu samou.

5 comments
 1. Lukáš M. said:

  Sekačka vypadá super, snad se osvědčí i v praxi. Je možné ji někde vidět naživo? Třeba na kurzu trávníkáře? Neplánujete natočit nějaké podrobnější promo video, kde by bylo vidět vše v pohybu (výměna kezety, obsekávání okrajů a míst bez pojezdu, vysypávání koše, nastavování výšky sečení, čištění,..)?:) Přeji hodně zdaru, až si našetřím, tak snad budu také spokojeným majitelem:)

 2. Skvělé, děkujeme, jsme rádi, že se Vám líbí, Lukáši. Sekakču je možné vidět u nás v showroomu v Braníku i na kurzu Domácího trávníkáře. Videa jsme zatím nedodělali, protože máme víc objednávek než dokážeme v krátkém čase vyrobit. Jakmile to zvládneme, psutíme se naplno do marketingu.

 3. ludwig said:

  Jak to vypada s vymennymi kazetami ? Mate jiz predstavu o terminu jejich dodavek. 😉 Ano vim, je mi jasne ze to je otazka kterou je obtizne zodpovedet…

  • Dobrý den, na kazetách stále děláme. Prázdniny nám natáhly dodací lhůty až na dvojnásobek. Druhá půlka srpna…

   • ludwig said:

    ok diky za info

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: