Naši zákazníci jsou frajeři

klobouk dolů
Klobouk dolů, před našimi zákazníky.

Věděl jsem, že naši zákazníci jsou vesměs úspěšní lidé, kteří mají docela nadhled a vědí, že s rukama v kapse se toho moc neudělá. Ale díky osobním rozhovorům s těmi, kdo již obdrželi Edwiny, jsem pochopil, že jste přeci jen ještě vyšší liga. Tušit, že dodání sekačky bude trvat dlouho, že dostanu jeden z prvních kusů, kde je větší šance na technické potíže a přesto objednat od mladé firmy stroj za 40 tisíc, zaplatit zálohu a trpělivě čekat, to je skutečně mimořádný počin.

Vážení zákazníci, smekám před Vámi! Jste nejlepší ze všech.

Když to vidím trošku s odstupem, je úplně jasné, že každý i nepatrný zlomek, je nesmírně významnou součástí celého projektu Swardman. Někdy je to „jenom“ dobré slovo sousedovi, někdy zaplacená záloha bez vyzvání, někdy hrst trpělivosti, určitě výběr obětavých dodavatelů, nadšení mých spolupracovníků, velkorysost mého společníka. To vše dává dohromady mozaiku, z níž je vidět finální obraz.

Všech rad, které mi dáváte, si moc vážím. Většiny našich slabin jsem si vědom, ale vzhledem k okolnostem nebylo v mých silách to řešit jinak. Ale tím spíše si na to, příště dáme pozor.

Podle výrobního čísla svého Edwina poznáte, jak velkou trpělivost jste prokázali. A budu rád, pokud se Vám podaří za pár let prodat své Edwiny se ziskem.

A díky všem, kteří objednali vřetenovou sekačku Edwin a ještě jí nemají. To, co probíhá v posledních dnech je pro nás velká radost, protože objednávky přicházejí dál a hlavně od lidí, kteří svůj zájem neavizovali dopředu. To potvrzuje mé přesvědčení, že lidé, kteří komunikují, jsou jenom špičkou ledovce, ale většina zájemců pouze sleduje zpovzdálí. Ano, je jasné, že do konce sezóny už jsou sekačky rozebrané. Ale posílejte objednávky dál, klidně si napište, že jí chcete dodat až v březnu, ale je pro nás důležité vědět, že jí chcete. To nám umožní lépe naplánovat výrobu a zásoby, což zvětší šanci, že se na jaře 2016 dostane na všechny.

 

 

One Reply to “Naši zákazníci jsou frajeři”

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: