ELO 1 je už u zákazníků

Já blbec jsem se podíval, co jsem psal na tento blog před sedmi lety v létě o předání prvních sekaček zákazníkům. Uteklo sedm let, nová značka vřetenových sekaček ELO, výroba se se skřípěním rozbíhá, první zákazníci mají své kousky už doma, ale přijde mi, jak když jsem se nepoučil, články z období před sedmi lety bych mohl zkopírovat a vložit s dnešním datem. Ale je přeci jen jisté odlišnosti tam jsou a hlavní příčiny zpoždění byly jinde než dříve.

Co určitě stojí za to zkopírovat je tato věta: „Vážení zákazníci, smekám před Vámi! Jste nejlepší ze všech.“ z článku Naši zákazníci jsou frajeři ze 17.7.2015.

To ostatní z té doby napsané stojí za zamyšlenou. Asi se k tomu, nakolik jsem se vyvaroval opakování předchozích chyb, ještě brzy vrátím. Jedna věc je však jasná již nyní, moje osobní zkušenost je těžko přenositelná, ať jsem se snažil sebevíc. Ale jsou okolnosti, na které se nelze dobře připravit, jako jsou nemoci, zranění, úmrtí.

S odstupem času snad i já budu toto období hodnotit jako úspěch. Teď se to však ve mě pere. Moje představa, že sekačky ELO 1 dodáme na konci července 2022 s úsměvem na tváři, a my máme dva a půl měsíce skluz, mi přijde nyní děsná. Přitom, když si vše spočítám, tak to mělo vyjít i s rezervou. Nastal však velmi velmi dlouhý řetězec chyb na různých stranách, ale možná nenastal, jen viditelněji pokračoval… Každopádně jsem rád, že jsem se rozhodl výrobu první série ELO 1 zahájit, protože jinak mám pocit, že bychom nezačali ani příští rok. Ano, bolelo to, stále to bolí a ještě pár týdnů to bolet bude, ale současně nás to posílí…

Příští týden nás čeká stěhování dílny a kanceláře v Litomyšli, o kterém jsem si myslel, že bude úplně v klidu, že sklad bude prázdný, všechny sekačky vyexpedované… Teď už je jasné, že nebude čas a výroba bude muset hned druhý den pokračovat v nové dílně.

2 Replies to “ELO 1 je už u zákazníků”

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: