Dopis od letošního trávníkáře

Péče o trávník není taková věda, když víte co a jak.
Péče o trávník není taková věda, když víte co a jak.

Tento mail je cenný v tom, že pan Modrák se pokusil radami řídit a počkal, zda se dostaví výsledek. A je od něj velmi pozitivní, že když se výsledek dostavil k jeho spokojenosti, že mi dal vědět. Děkuji.

Dobrý den,

Srdečně vás zdravím. Dne 25.4.2015 jsem se zúčastnil vašeho kurzu Domácí trávníkář I. Musím přiznat, že do této doby jsem pečoval o náš trávník způsobem pokus omyl a výsledky tomu odpovídaly. Mohu jen potvrdit, že heslo jednou vidět je mhohem víc než 100x číst,  je u vás při školení naplněno až po okraj. To, že se má sekat, zalévat a hnojit ví asi každý.

Ovšem kdy to udělat, kolik,  jak a čím už se tak přesně neví. Doma jsem si vaše informace srovnal v hlavě a zasílám vám foto jak to dopadlo.

Vaše školení mohu jen a jen doporučit.  Moc děkujeme, že jste nám pomohl vytvořit další pěknou část našeho domova.

S pozdravem Jiří Modrák

 

 

2 Replies to “Dopis od letošního trávníkáře”

  1. Dobrý den,Váš blog sleduji již delší dobu a musím říct,že přestože Vám fandím a přeji ve Vašem úsilí hodně ůspěchů,navíc jsem majitelem sekačky Atco,kterou jste mě prodal a jsem s ní spokojen,tak mám pocit,že bych ocenil více detailů z výroby a vašich výrobků,počet prodaných strojů apod. Vaše komentáře jsou sice zajímavé, ale více technických detailů,manuál apod.by určitě potencionálním zájemcům o Vaše sekačky udělalo určitě více radosti.
    Přeju hodně prodaných sekaček.
    Josef

  2. Dobrý den Josefe, děkuji za Vaší podporu. A také za Vaše podněty. Chystám se na konec roku udělat takový souhrn, takže asi většinu se brzy dozvíte. Je však potřeba brát v potaz, že nás nesledují jenom příznivci, ale bohužel i konkurence.
    Tomáš

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: