Když zaklepete na ty správné dveře v Austrálii

Reakce australských trávníkářů, když poprvé viděli sekačky Swardman na fotkách.
Reakce australských trávníkářů, když poprvé viděli sekačky Swardman na fotkách.

Víte, že Austrálie je mi velmi blízká. Tento zahraniční trh znám nejlépe a vím, že péče o trávník tam má neuvěřitelnou úroveň. Jak jsou na tom s vřetenovkami na domácí úrovni jsem ale úplně  netušil. A protože to je jižní polokoule, je od začátku cílem Swardman, prodávat právě v Austrálii.

Měl jsem tady vloni na jaře pána, který kdysi pomáhal sekačkám Spider při rozvoji trhu právě v Austrálii. Nakonec jsme se na spolupráci nedohodli. Následně jsem chtěl přijmout obchodníka vyloženě pro Austrálii, jeden zájemce si i udělal průzkum tamního trhu a jelikož neměl extra reakce a i z rodinných důvodů nakonec nenastoupil.

Pořád mi ale Austrálie nedala spát. Nakonec se jí začal intenzivněji věnovat kolega Dan Šraga. A já jsem se snažil na Instagramu hledat nějaké šílence, co fotí australské trávníky. Nakonec jsem jeden profil našel a byl jsem z něj tak nadšený, že jsem na něj odkázal Dana. Ten neváhal, pátral dál a našel skupinu na Facebooku, kde je přes 18 tisíc členů, kteří řeší trávníky – tak jak bych si představoval, že bychom je měli řešit i v Česku.

Příspěvek s fotkou Electry tam dal Dan včera dopoledne našeho času, což je cca ve 21 hodin australského času. To co se stalo, jsme absolutně nečekali a nezažili. Přes 100 lajků a 70 komentářů! Pak přišla jejich noc a vše se zklidnilo. Ale i v noci nám chodila upozornění na nové maily a příspěvky.

Výsledkem je, že jsme vzbudili velký zájem a lidé si Swardman na první pohled zamilovali. Další výsledek je, že se nám hlásí firmy i jednotlivci, že nás chtějí v Austrálii prodávat. Přišla poptávka i z Malajsie.

Wow!  Během pár hodin jsme v opačné pozici. Nyní si vybíráme partnera my a nebude to lehké, všichni jsou něčím zajímaví. Tak tomu říkám vstup do nového roku jaký, mě baví.

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: