ŠENA shop – krůček po krůčku

ŠENA shop se rozběhl. Díky Vám!
ŠENA shop se rozběhl. Díky Vám!

Přátelé, mám za sebou dva měsíce provozu svého výběrového trávníkářského obchodu ŠENA, tak si dovolím trošku Vám přiblížit, jak to jde.

Červen byl první měsíc provozu, přesto si dost zákazníků ke mě našlo cestu a nakoupilo. Byl to důležitý moment, protože je klíčové, aby se zásoby otáčely a neležely mi skladem měsíce.

Prodeje v červenci mě vrátily opět do první ligy. A troufám si říct, že už jsem opět jednička.  Díky tomu mohu zvyšovat stav zásob a rozšiřuji sortiment o další užitečné věcičky pro trávníkáře.

Kromě toho jsem zlepšil balení produktů PURE. Tekuté přípravky jsou v praktických lahvích s  integrovanou odměrkou a pytle jsou baleny do pevných kartonových krabic a převázány stahovací páskou.

Mám připraveno několik dalších věcí, které realizuji během srpna. Chci mít nejspokojenější zákazníky na trhu. Jediná věc, co mě trápí je platební brána, kde stále nejsem schopen přijímat platby kartou. Jedno řešení nevyšlo, tak musím zkusit jiné…

Velkou radost mám, že jsem si už mohl dovolit přijmout na pomoc s expedicí  prvního brigádníka. Tím získávám více času pracovat na dalších vylepšeních pro své zákazníky.

Děkuji všem za projevenou podporu!

 

One Reply to “ŠENA shop – krůček po krůčku”

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: