Připravujeme investici do strojů ve výši 6 mil. Kč

Dělení plechu vodním paprskem je efektivní a přesné

Poptáme řezání a ohýbání plechů u dvanácti dodavatelů z širokého okolí, devět neodpoví vůbec, dva odpoví, že nemají kapacitu a jeden Vám nabídku dá. Řešení to má, pomozte nám a získejte úrok cca 6%.

Závislost na dodavatelích brzdí vývoj i rozvoj

Celý vývoj nové vřetenové sekačky se potýkáme s dodavateli z oblasti kovovýroby. Buď dodají levně, ale trvá to hrozně dlouho, a kvalita nemusí být nejlepší, nebo jsou drazí a stejně to trvá týdny, nebo je kvalita super, ale je to i super drahé. Podobný stav jsem zažil i v roce 2014, kdy jsme připravovali Edwina, takže za 6 let žádná zásadní změna nenastala, přestože se tentokrát jedná o jiný region.

To znamená, že trh má nedostatek pružně reagujících dodavatelů v podobě malých zakázkových kovovýrob. Pro střední či velkou firmu jsou naše zakázky nezajímavé do té doby, než u nich začnete utrácet od 100 000 Kč měsíčně a v takové situiaci ještě nejsme.

Pokud se strojně vybavíme tak, abychom byli minimálně z 95% soběstační, zrychlíme a zkvalitníme vlastní vývoj i výrobu o cca 300%, a současně bude stále velká kapacita i pro externí zakázkovou výrobu.

Co pořídíme za technologie?

Jaké vybavení plánujeme pořídit?
– vodní paprsek pro řezání plechů
– ohraňovací lis pro ohýbání plechů
– technologie eloxování pro povrchovou úpravu hliníkových dílů
– prášková lakovna s tryskáním pro lakování všech kovových dílů
– bruska na kulato pro broušení vřeten
– bruska na plocho pro broušení plochých dílů.

Jaké vybavení již máme?
– moderní svářečku, která umí inteligentně svařovat jak hliník, tak nerez, tak konstrukční ocel. Tato svářečka je nejmodernější na trhu s možností programování a měření výkonosti. Přesto počítáme, že její návratnost bude již na jaře, tedy cca tři čtvrtě roku od pořízení.

Z části počítáme s novými stroji, z části s použitými, celková investice by neměla přesáhnout 6 mil. korun. Tato investice přinese nejen časovou úsporu, ale i úsporu finanční, protože nebudeme muset využívat kooperace našich dodavatelů. Současně jim však můžeme nabídnout výpomoc s jejich zakázkami, případně si umíme sehnat jinou zakázkovou výrobu i sami. Jen letos se náš obrat na zakázkové výrobě z oceli a nerezu dostane na 1,5 mil. Kč.

Další zakázkovou výrobou bychom zlepšili využití strojů a naplnili jejich kapacitu do doby než se výroba a prodej vřetenových sekaček nové generace rozběhne naplno.

Návratnost této investice do strojního vybavení by měla být dva roky, s rezervou tři.

Máte zájem nás podpořit? Můžete nám poskytnout půjčku.

Rád bych využil Vašeho zájmu podpořit vývoj vřetenových sekaček, 3D tiskáren a dalších moderních technologických výrobků, na kterých pracujeme. Financování od potenciálních zákazníků mi vždy dávalo velký smysl a již v minulosti mi pomohlo realizovat předchozí projekty.

Nabízím Vám za Vaší půjčku roční úrok ve výši roční inflace v Česku, tedy cca 6% (přesně dle ČSÚ), na dobu dvou až čtyř let. Minimální výše půjčky 700 000 Kč.

V případě Vašeho zájmu mě prosím kontaktujte přímo nebo pomocí formuláře níže.

2021-11-30T12:00:00

  days

  hours  minutes  seconds

until

Uzavírka nabídek na půjčku

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: