Práce snů v Česku!

Práce, po které se zase budete cítit, že jste chlap. A život zas bude chutnat jako dobře propečenej steak… Hledáme budoucí specialisty.

Frustrace z práce, hmatatelné výsledky v nedohlednu, běh na dlouhou trať, open space, nadřízený nadřízeného, akcionáři, valná hromada, ekonomická krize, malý odbyt, sedavé zaměstnání… A mohl bych pokračovat dál. To jsou pocity, které zažívá většina lidí pracujících v kanceláři. Pokud jste mezi nimi, pak vám asi také roste břicho, zadýcháváte se, klesá vám potence?

Práce snů by v Česku mohla vypadat následovně: jste na čerstvém vzduchu, máte pohyb, za den nachodíte pár kilometrů svižnou chůzí po extra hustém trávníku, takže klouby netrpí, jste celý rok opálení, můžete být pořád v kraťasech, pracujete pouze 8 měsíců v roce, ale peníze vám chodí 12 měsíců, výsledky své práce vidíte do týdne, velmi často  jste chváleni, když budete mít hlavu otevřenou za tři roky z vás bude specialista v oboru, který už bude hlavně radit…

Takže shrnu-li to, nejdřív si při práci snů vylepšíš figuru, pár kilo dáš dolu, obalíš se svalama, chytneš bronz, vyčistíš si hlavu, domu chodíš včas a v pohodě, víš, že máš práci na celý rok zajištěnou, víš přesně, co dělat, peníze bereš i v zimě, kdy neděláš a ještě dostáváš průběžně pochvaly, že to co děláš, dělaš super. Víte o nějaké jiné práci, která toto splňuje než je trávníkář u ŠENA GREENKEEPING?

A když budeš mít chuť, tak z tebe uděláme odborníka, který se za pár let bude moci živit jen tím, že jezdí po zahradách a radí ostatním.

Takže pokud pracuješ hlavou i srdcem ozvi se mi na tomas.sena@sena.cz. Přesvědči mě, že jsi zralá/ý na práci snů. (Práce je vhodná i pro zdatné ženy.)

2 Replies to “Práce snů v Česku!”

  1. Ano ano ano. Suhlasim so vsetkym horespomenutym. Niekto tam hore chcel aby som tento blog objavil…dakujem za motivaciu ist si za tym co skutocne chcem.

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: