Infografika k trávníku

Sekačky na trávu - infografika
Sekačky na trávu – infografika

Lepší jednou vidět než tisíckrát slyšet. Tak jsem se podle toho zařídil a zkusil jsem vytvořit profesionálnější infografiku objasňující základní rozdíly mezi sekačkami na trávu, speciálně mezi rotační  sekačkou a vřetenovou sekačkou.

Infografika je atraktivní metoda, jak shrnout určitá data obrazovou a garfickou formou. Osobně tento způsob prezentace mám moc rád. Ani ne snad kvůli datům, které jsou prezentována, ale spíše kvůli „vychytávkám“, které grafici použijí. Mám pocit, že to je pro grafika ta nejaktraktivnějí práce – tvorba infografiky. Osobně nejsem žádný velký grafik, jsem samouk, ale i tak mě i tento způsob tvorby baví.

Hrozně se těším, až podobnou infografikou představím všechny výhody nové vřetenové sekačky. Tento týden jsem dostal skvělý nápad, jak nové sekačky upravit, aby doslova neměly konkurenci. Těšte se.

2 Replies to “Infografika k trávníku”

  1. Hezka prace. Mate cit pro grafiku. Ve 20 vyhodach je maly preklep ve slove odolnost. Je tak navic pismenko O.

    Pak jsem se jeste zamyslel nad spojenim Obtizne koseni mokre travy. Muj dedecek vzdy kdyz kosil louku tak to delal brzo rano dokud byla rosa. Jak trava uschla uz byl doma. Chapu ze rotacni sekacka ma s mokrou travou problemy a chcete to v grafice vyjadrit. Je to slovickareni ale myslim ze byste se mel dusledne drzet toho co jste kdysi hezky pojmenoval a to ze rotacni nekosi ale seka, kdezto vretenova kosi. Proto ma rotacni problem, kdezto vretenova nikoliv.

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: