NOVINKA: PÉČE O TRÁVNÍK – čistá esence seriozních informací

Péče o trávník - nový informační web
Péče o trávník – nový informační web

Milí trávníkáři,

logickým vývojem jsem dospěl do bodu, kdy jsem uznal za vhodné, vytvořit zcela nový web zaměřený čistě na péči o trávník.Najdete ho zatím na adrese: http://peceotravnik.wordpress.com.

Co to znamená pro vás? Znamená to, že na tomto novém webu najdete postupně pohromadě všechny důležité a ověřené informace k pěstování trávníků.

Velkou výhodou je, že web obsahuje kalendář, kam budou aktuálně týden co týden doplňovány informace k aktuálnímu dění na trávníku. Budou to takové rady, jako co se zrovna dá s trávníkem dělat, jak řešit akutální potíže atd. To znamená, že pokud se na PÉČI O TRÁVNÍK registrujete k odběru novinek, bude vám do mailu chodit upozornění – rada – doporučení, co máte dělat.

Co se stane s tímto blogem? Tento blog se vrátí k svému původnímu záměru a bude se dále věnovat sledování zákulisí, přípravy vývoje a výroby nové vřetenové sekačky. Pozice blogu by měla být jako takový insider, pozorovatel, který informuje o dění v zákulisí. I nadále zde budou informace, které vám nikdo neřekne, a které nejsou vhodné pro prezentaci na eshopu.

Tyto změny souvisí i s připravovaným nasazením nového eshopu VřetenovéSekačky.cz, který bude za několik týdnů spuštěn. Nový eshop bude nabízet čistě novou značku vřetenovýh sekaček.

Věřím, že se brzy zorientujete a postupně poznáte, že nejaktuálnější a nejobsáhlejší bude dnes spuštěný web: PÉČE O TRÁVNÍK.

2 Replies to “NOVINKA: PÉČE O TRÁVNÍK – čistá esence seriozních informací”

  1. Dobry den, blok o starostlivosti o travnik sa mi paci ale trochu ma mrzi ze bez Facebook alebo twitter konta nedokazem pridat ziadny komentar k nejakej teme. Neplanujete to spravit tako ako je to tu?
    Vdaka

    1. Děkuji za komentář. Popravdě to ani nevím. Myslel, jsem, že to funguje stejně jako na tomto blogu. Lidé komentáře přidávají, netušil jsem, že jen ti co mají FB nebo Twitter.

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: