Když není na zaplacení, tak reklamujeme

flagsJaký je rozdíl mezi Čechem a Němcem, když jsou nespokojeni se službou? Němec důrazně reklamuje ihned, když je nespokojen, Čech nespokojenost příliš neřeší, protože má svých starostí dost.

Není-li ani po delší době Němec se službou spokojen (bez ohledu na příčinu této nespokojenosti), ozve se Němec písemně a popíše svou nespokojenost přesně. Pohrozí, že další faktury již hradit nebude, pokud se stav služby nezlepší, samozřejmostí je, že všechny splatné faktury již má uhrazené. A jak řeší situaci Čech? Po několika urgencích za několik neuhrazených faktur vezme konečně telefon, uzná, že ještě nezaplatil, ale současně řekne, že vlastně se službou není moc spokojen, že už před 4 měsíci měl pocit, že služba mu nedává to, co by očekával. Současně dodá, že vzhledem k té jeho nespokojenosti se mu zdají faktury příliš vysoké. Bohužel však nemá čas to dořešit, že se ozve za týden…

One Reply to “Když není na zaplacení, tak reklamujeme”

  1. Když není na zaplacení, tak pošle symbolickou částku aby se na něj „nemoholo“ že neplatí a má klid. Ze stotisíc pošle 500 Kč že má snahu platit, ale zaplatí až bude mít. Pak se čeká a čeká a …… Tohle je nový trend v ČR. A bohužel nezmůžeme nic.

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: