Malý zázrak – dosekávání okraje

8 mm bezkonkureční okraje
8 mm bezkonkureční okraje

Znáte to, jedete sekačkou kolem obrubníků, keřů, záhonů, podezdívky a skoro všude dřete bokem sekačky. Přesto za vámi zůstává nedoseknutý pruh trávy.

Proto vezmete nůžky nebo strunovku a okraje ještě projdete a zaseknete. No jo, ale když kosíte vřetenovkou, celý trávník je krásně postříhaný a okraje jsou po strunovce ožvýkané. Navíc dosekávání okrajů zabere zhruba 10% z celkového času kosení.

Teď už je tento problém vyřešen. Edwin je první vřetenová sekačka, která zajistí dočištění na 8 mm! To je jedinečné a zcela bezkonkurenční.  Běžná vřetenová anglická sekačka s kazetovým systémem vynechává propastných 60 mm. Výsledek je jasný 6 cm proti 8 mm.

Náš konstruktér Marek Votroubek to dokázal díky využití poznatků z profesionálních vřetenových sekaček a vlastní invenci. Představte si, kolik času jsme tím nám všem ušetřili. Maximální využití konstrukce.

3 Replies to “Malý zázrak – dosekávání okraje”

  1. Wow. To je fakt mozne? Hlava mi to nebere. Za 8 mm se snad vreteno neda ani uchytit. Jsem zvedavy jak dlouho bude ostatnim trvat nez vas princip okopiruji (no spise „ukradnou“).

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: