Vřetenová sekačka – recenze

Malá zahradní párty, ideální situace pro hovor o trávníku...
Malá zahradní párty, ideální situace pro hovor o trávníku…

Všimli jste si, jak málo (lépe řečeno vůbec) nenajdete na internetu recenze, testy vřetenových sekaček. Naposledy u nás testoval ruční vřetenové sekačky dTEST, ale to bylo v roce 2009! Od té doby je pravda, že se v tomto segmentu příliš nezměnilo. Až na to, že se firmy vyrábějící tyto ruční vřetenové sekačky slučují, tudíž se rozdíly mezi jednotlivými značkami stírají.

Ruční vřetenová sekačka je super, pokud chcete spotřební věc, jste plni síly a máte

menší trávník, ideálně kolem 100 m2. Ale co ti všichni ostatní, kteří tyto kritéria nesplňují a přitom stejně chtějí kvalitní a zdravý trávník? Benzínové vřetenové sekačky jsou vzduch? Nebo se nevyplatí testovat 3 značky, jelikož více jich na trhu není?

Samozřejmě, že to jsou sekačky pro menšinovou skupinu majitelů zahrad. Ale když je nikdo neotestuje, nikdo o nich nebude mluvit, nikdo o nich nebude psát, stále se bude dělat, že neexistují, tak o ně samozřejmě nebude ani zájem. A stav zůstane nezměněn. Ku prospěchu výrobcům rotačních sekaček, kteří drbou kvalitu a ztrácí invenci. A ke škodě lidí, kteří se o zahrádku starají s nadšením a rádi by si koupili kvalitní stroj, který udělá vysoce kvalitní práci.

Pište o vřetenových sekačkách na facebook, do svých blogů, na twitter, bavte se s přáteli o sekačkách a vysvětlete jim rozdíl. Pohněte s trhem, nikdo jiný než vy to nedokáže. Budete z toho profitovat především zase vy.

Úplně stačí, když každý z vás napíše jednu zprávu o vřetenové sekačce, tím se povědomí zvedne o procenta. Nebo stačí, když nějakou zajímavou zprávu ode mě přepošlete svým známým. Když 100 z vás dá vědět dalším 5 vašim známým, že existují vřetenové sekačky i benzínové pro větší trávníky (100 – 2000 m2), tak se povědomí o nich zvedne na 500 a když by to i vaši známí udělali, tak už je bude znát 3100 lidí.  Takže každý z vás může rozšířit povědomí z 1 na 31 a stačí k tomu jen dva kroky, z toho jeden je váš.

Pak se snad dočkáme, že někdo nezávislý udělá test benzínových vřetenových sekaček. 🙂

 

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: