Před 10 měsící začalo těžké období

Těším se na film o Emilu Zátopkovi. Jestli uměl někdo jít až na dřeň, byl to Emil.
Těším se na film o Emilu Zátopkovi. Jestli uměl někdo jít až na dřeň, byl to Emil.

Protože čtu životopis Warrena Buffetta Sněhová koule, který mi mimo jiné doporučil jeden z čtenářů tohoto blogu Jiří Jemelka, tak jsem našel v této knize něco velmi zajímavého. A abych věděl, zda jsem někdy zmínil něco o Warrenu Buffettovi, tak jsem prohledal blog a našel jsem zmínku o něm v článku z listopadu 2015 Vytrvalost – klíč k úspěchu. Příspěvek mě zaujal 🙂 , tak jsem si ho přečetl, abych věděl, co jsem řešil před 10 měsíci.

Když si těch deset měsíců promítnu, tak to byly v podstatě pečetě na tento článek. MÁ VYTRVALOST! Té mohou děkovat všichni, kdo nyní mají Edwina anebo ho někdy v budoucnu pořídí. Té děkujme, že anglické trávníky nevymřou v 21. století.

Trvalo přesně 10 měsíců, kdy jsem téměř bez peněz, na pokraji sil, ve třech lidech (chvílemi nás bylo i trochu víc) začal vyrábět vřetenové sekačky Edwin. Ano, víc jsem řešil finanční situaci, než výrobu, proto to šlo tak pomalu, ale neuhnul jsem.  Někdy jsem musel i svému okolí připustit, že konec, kvůli ekonomické situaci je reálný, ale to jen proto, abych nebyl za úplného magora. Věděl jsem, že je v mých silách to zvládnout. Ano ten článek Vytrvalost – klíč k úspěchu, jsem si měl číst každý měsíc, asi by mi dodával energii, ale i tak jsem to přežil!

2 Replies to “Před 10 měsící začalo těžké období”

  1. Je vidět že jste profesionál, jenom ten dokáže najít ve svem blogu zmínku o Buffettovi v článku který napíše až za 2 měsíce. 🙂 , 🙂 , 🙂

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: