Setkání s konstruktérem Electra

Marek Votroubek už se na vás těší… 🙂

Rád bych vás, naše fanoušky a zájemce o skvělé sekačky, pozval na setkání s konstruktérem! Jak bateriová sekačka Electra vznikala a proč? Proč nemá Electra konkurenci? Podobné a jiné otázky vám rádi zodpovíme osobně.

Setkání proběhne 25. ledna od 16 hodin na Císařské louce. Kapacita je omezená, takže se prosím hlaste ještě dnes formulářem pod článkem.

Proč děláme setkání s konstruktérem? Protože víme, proč a co děláme. A myslíme si, že je super, když to můžeme říct i našim zákazníkům. Nemyslíte si, že by bylo fajn vědět, proč má BMW takový tvar světel, proč Mercedes má takový typ sedadel, proč Porsche používá takový materiál na palubní desku?

Ano, je to setkání pro fajnšmekry. Možná někteří z vás ještě pamatují setkání s konstruktérem Markem Votroubkem, když jsme dokončovali Edwina v květnu 2014 – (Výhody Edwin – setkání s konstruktérem). Dodnes na to s některými z vás vzpomínáme.

Electra není Edwin na baterky. Electra je  jiný způsob myšlení Swardman a zásadní zjednodušení pro uživatele. Přijďte si to vyzkoušet na vlastní kůži a pobavme se v příjemné atmosféře o věcech, které nás i vás baví.

Těším se s vámi na viděnou.

 

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: