Seznam náhradních dílů

Setkání s našimi evropskými partnery - dobrá zpětná vazba.
Setkání s našimi evropskými partnery – dobrá zpětná vazba.

Seděl jsem v pátek na setkání s našimi zahraničními partnery a sledoval výbornou prezentaci v němčině Michala Suchanky a v angličtině Dana Šragy (více na www.swardman.com).

A když došla řeč na dokumentaci a podklady, někdo z partnerů se dotázal, zda máme „part list“. Otázka, kterou slyšíme docela často. Vím, že bychom ho mít měli a už bude tento týden také hotov, ale uvědomil jsem si, že jsme ho vlastně pořádně ještě nepotřebovali… Za čtyři roky jsme ještě neřešili nic tak složitého, abychom potřebovali seznamy náhradních dílů nebo rozkresy sekačky.

U oběda sedím s partnerem z Ruska a povídáme o sekačkách a najednou říká, „Bylo by dobré mi dát seznám těch hlavních dílů, které je potřeba držet skladem.“ Povídám, „Sekačka má 4 řemeny, ale opotřebovávají se jen dva, no a možná ještě nějaká lanka, ale to jen pro jistotu.“ Tohle všechno se dá strčit do kapsy u bundy a nestojí to víc než pár stovek.

A tím jsem si opět uvědomil, jak jednoduše jsou naše sekačky postaveny. V jednoduchosti je spolehlivost. Se spolehlivým strojem neplýtváte energií, penězi, prací. Jsem rád, že Swardman cesta se stále jeví jako správná i po několika letech ostrého provozu po celé Evropě.

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: