Rozšíření sortimentu o pár skvělých věciček

Ořezávač trysek závlahy, půdní sondýrka, aerfikační vidle (ruční aerfikátor)
Ořezávač trysek závlahy, půdní sondýrka, aerifikační vidle (ruční aerifikátor)

Když se o něco snažím a ono se to povede, mám z toho samozřejmě radost, ale když se povede něco, o co ani náznakem neusilujete, tak mě to úplně nadchne. Beru to jako odměnu za vytrvalou práci všech ve Swardmanu. Je to bonus.

Jeden z takových obchodních „darů“ se rýsuje v Německu. Je to takové posunutí naší laťky o tři výšky. Ne o jednu, ale rovnou o tři! Brzy se snad pochlubíme. Doufal jsem, že takovou metu můžeme dobít, tak za dva až tři roky. A ejhle, ono se to povede asi už teď.

Teď z jiného soudku. Na podzim jsme do sortimentu zařadili nerezové ruční nářadí z naší výroby. Myslel jsem, že tím oslovíme české zahradnické firmy, které ocení kvalitní a hlavně nezbytnou věc za rozumnou cenu. Zájem je, ale ne tak velký, jak jsem si plánoval. O to větší šok pro mě je, že si toto ruční nářadí, jako jsou aerifikační vidle, ořezávač trysek, nebo půdní sondýrka, objednávají Američané a nechávají si to posílat do USA. Překvápko a milý bonus.

A další věc, nechtěl jsem prodávat rozmetadla. Ale těch dotazů, jaké si mají lidi koupit, když nedoporučuji sypač od Gardeny na hnojení, bylo tolik, že než pořád odpovídat a posílat je do jiných obchodů, tak jsem vybral to nejlepší a už ho prodáváme za pár stovek. Je to kvalitní ruční rozmetadlo hnojiv, kterým pohnojíte trávník 50m2, ale i 500m2.  Kdo byl na mém kurzu, tak mohl  toto rozmetadlo hnojiv vidět v akci.

Další takový bonus, který nám spadnul do klína,  je, že naše sekačky vybavené regeneračními kazetami jsou skvělé na údržbu a čištění umělých trávníků. Toto jsme otestovali přímo v Holandsku.  Velikostí se hodí především na tenisové kurty, dětská hřiště s umělou trávou, hřiště na malou kopanou s umělým povrchem nebo školní hřiště. I umělý trávník vyžaduje občasnou péči, aby byl vůbec hygienický, nezarůstal plevelem a mechem. V tomto směru se náš sortiment také rozšíří. Neplánovali jsme to, ale věřím, že v tom můžeme vyniknout, tak do toho jdeme.

Asi to tady nepopíšu všechno, co nám přichází do cesty za dary. Myslím, že to je tím, že máme hlavu otevřenou a jsme docela pružní. Takže i díky tomu naše výrobky podle všeho najdete za pár týdnů v nabídce největšího českého obchodu. Sami jsme zvědaví, jaký to bude mít vliv na naše prodeje. Budu vás informovat.

 

 

 

 

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: