78 dní do začátku

Chci poznat to nejlepší, co český průmysl produkuje
Chci poznat to nejlepší, co český průmysl produkuje.

Během posledních šesti týdnů jsem měl víc schůzek než za předešlé dva roky dohromady. A další jsou v plánu. Většinu z nich jsem neinicioval, ale byl jsem rád, že se mnozí chtějí z mé zkušenosti poučit. Samozřejmě každého mimo jiné zajímalo, co bude se mnou dál. Mnoho z těchto lidí mě zná roky a znají mé začátky lépe než kdokoliv jiný.

Snažil jsem se zjistit od těchto zkušených podnikatelů, co by dělali oni na mém místě.  Proběhla mezi nimi velká shoda. Ale já jsem k jejich návrhům velice obezřetný a klidný.

Celkem dobře vím, co už nechci. Na špatných zkušenostech je skvělé to, že jsou cennější než ty dobré.  Proto si myslím, že mám dobrý osobní vklad. Moje představa o podnikání přesahuje hranice Česka, a i Evropy. Ne nadarmo jsem předloni naložil sekačku do kufru a projel celé pobřeží USA, abych od obchodu k obchodu nabízel svůj produkt.

Vím, že dokud nebudu mít dostatečný kapitál, tak s ničím nezačnu, nezačnu ani, pokud nebudu mít svou pozici pevně zakotvenou. Nezačnu, když nebudu mít kolem sebe schopné a pozitivní lidi.  Vím, co chci a myslím si, že vím, jak toho dosáhnout.

Nicméně, stále mám chuť a čas sejít se s kýmkoliv, kdo si najde čas popovídat si, ať z pohledu podnikatelského záměru, financování,  personálního či výrobního.

6 Replies to “78 dní do začátku”

  1. Zrodi se konkurence ceskemu Swardmanovi? Nebo mate nejaka prava na pokracovani znacky? Nebo je etapa strihani travniku finalne uzavrena?

    1. Konkurenci stávajícímu Swardmanu určitě dělat nechci. Pokud firma bude fungovat lépe a lépe, byla by to marná energie. Žádná práva nemám a nemám ani povinnosti 🙂 Příležitosti jsou všude kolem, výroba vřetenových sekaček je zrovna jedna z těch složitějších příležitostí.

  2. Přeji hodně štěstí v dalším podnikatelském záměru. Zasloužíte si už jen úspěch,toho ostatního už bylo dost 😉👍

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: