ŠENA shop je online

ŠENA shop - prodej trávníkových hnojiv
ŠENA shop – prodej trávníkových hnojiv, osiv, konzultací, školení…

Přátelé, někteří z Vás ví, že holandská hnojiva Pure prodávám od roku 2007. Díky tomu, že jsem je využíval pro zahrady, o které jsem  se osobně staral, získal jsem s nimi mnoho skvělých referencí.

Prodej se postupně rozšiřoval, protože více a více lidí si žádalo šetrná, přírodní hnojiva, která budou bezpečná vůči dětem a i domácím zvířatům. Hnojiva, která navíc nepálí trávník. Tyto profesionální hnojiva jsou, ale hlavně skvělá pro samotný trávník, který roste pozvolněji, je stále zelený a měsíc od měsíce silnější.

Prodej hnojiv jsem tenkrát realizoval přes eshop, kde jsme prodávali vřetenové sekačky ATCO. Poté, co ATCO skončilo v roce 2010, tento eshop přesto další roky úspěšně prodával právě hnojiva. Když vznikl eshop Swardman  v roce 2014, tak jsem logicky obě věci sloučil a zařadil hnojiva pod Swardman.

Přestože ve Swardmanu již nejsem, v prodeji hnojiv pokračuji dál. Akorát jsem k tomu musel založit nový eshop. Říkám mu ŠENA shop (www.sena.cz).

Kromě sekaček můj nový eshop obsahuje skoro celý sortiment, který jsem vytvořil na základě Vašich přání během předešlých deseti let. Pro eshop jsem využil moderní platformu, díky čemuž Vám mohu nabízet automaticky:

   •  přesné informace o skladových zásobách v detailech produktu,
   • historii objednávek,
   • přehled Vašich dokladů
   • dárky,
   • balíčky,
   • věrnostní slevy,
   • registraci přes Facebook, Google,
   • hodnocení produktů…

Hlavní novinkou v sortimentu jsou nyní robustní české celoroční grily Taranis.

Gril Taranis - zdravé grilování po celý rok
Gril Taranis – zdravé grilování po celý rok

Brzy napíšu samostatný článek o těchto mimořádných grilech. Každopádně se jedná o výrobek, který vloni začal vyrábět jeden můj věrný zákazník, majitel dvou Edwinů. Rád s prodejem takto kvalitního produktu pomůžu.

Trávníkářský sortiment brzy rozšířím o několik skvělých novinek, které jsem ve Swardmanu neměl čas dotáhnout. Jsem přesvědčený, že to mnohým z Vás usnadní nákup a pomůže získat potřebné informace.

Každopádně každý,  kdo do 30. června 2019 nakoupí v ŠENA shopu a registruje se, získává dárek ke své objednávce, a navíc objednávky za každý týden slosuji o osobní konzultaci na Vaší zahradě zdarma.  Tak neváhejte, rád bych přijel právě k Vám!

Poděkování za Vaší věrnost a podporu najdete právě v těch dárcích, které jsou pro prvních 100 objednávek.

 

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: