Dopis sobě z 28.3.2019

Dopis Tomášovi od Tomáše

Na konci března 2019 jsem se účastnil skvělého semináře Lifing od Jürgen Höller Academy zaměřeného na osobní rozvoj pod vedením úžasného Petera Krištofoviče. V rámci dvoudenního kurzu najednou přišel úkol. Zadání bylo, napište na papír dopis sami sobě a dejte ho do obálky a zalepte, nadepište svou adresou, my Vám ho za nějaký čas pošleme.  Máte na to 10 minut.

Na takový úkol člověk není připraven. Něco jsem napsal, co jsem zrovna cítil, dal do obálky, zalepil a odevzdal. Protože jsem nad tím neměl čas přemýšlet, tak jsem za chvíli úplně zapomněl, co jsem tam napsal. Byl konec března. V rámci kurzu jsem mimo jiné přešel i po koberci ze žhavých uhlíků a v mnohém jsme si rozšířil obzory.

Měsíc na to jsem nečekaně přišel o firmu, o práci, o další měsíc později jsem se přestěhoval z Prahy na venkov do srubu u lesa, založil a rozjel nový eshop a začal připravovat nový velký projekt.

A v červenci 2019 dorazila poštou obálka a v ní můj dopis. Úplně jsem na to zapomněl, že má někdy přijít a už vůbec jsem nevěděl, co jsem si to napsal.

To co jsem tam našel mi vyrazilo dech!  Hlavně ta poslední věta v předposledním odstavci.

28. března 2019
Milý Tomáši,
koukám, co jsi za posledních 10 let dělal. Je to velká radost vidět, jak se Tvoje úsilí proměňuje ve výsledky. Jdeš svou cestou a to je správné, protože díky tomu jseš svobodný v určování kam chceš dojít. 

Nezapomínej, že cesta je cíl a raduj se každý den z toho, že jsi zdravý, máš skvělé děti a milující ženu, můžeš dělat, co Tě baví.  Sám víš, že všechno má svůj cíl a čas. Pokud dosáhneš úspěchu, nezapomínej na to, že nic netrvá věčně. Ale pokud jsi něčeho dosáhl, co Ti udělalo radost, je v Tvých silách to zopakovat.

Buď pokorný a otevři se lidem kolem sebe. Jdi a dělej vše, co chceš a raduj se z toho. Celý vesmír stojí za Tebou a pomůže Ti!

Tvůj Tomáš 

Ano, nikdo na světě mě nezná tak dobře, jako já. Není tedy divu, že jsem si napsal, to co jsem cítil a po pár měsících mi to udělalo tak velkou radost.

Zkuste si to také, napište si něco, zalepte do obálky a dejte někomu, kdo Vám to za tři měsíce pošle poštou.  Nečekaný dopis od někoho, kdo Vás tak dobře zná, určitě potěší.

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: