Novinky z ŠENA shopu a obrat

Aerifikátor: Billy Goat Pluger 18
Aerifikátor: Billy Goat Pluger 18

Přátelé, nápadů a novinek je více, než pomalu stíhám zpracovat. A to mi dělá radost i starost.

Tak za prvé, děkuji za štědré dary k narozeninám. Skutečně, objednávky od Vás mi udělaly velkou radost a tolik jsem jich nečekal. Zima bude díky tomu klidnější.

Za druhé eshop www.sena.cz dostal sté 100% hodnocení spokojenosti od Vás zákazníků. Podívat se na to můžete přímo tady. Za šest měsíců jsem získal přes sto hodnocení, to je velmi solidní dávka a moc si vážím toho, že si na zaslání hodnocení najdete čas. obzvláště, když jste spokojení.

Víte, že rád hodnotím produktivitu firmy na obrat na zaměstnance. Protože nemám zaměstnance na stálý úvazek, ani na poloviční, tak je to trošku těžší počítat, i vzhledem k tomu, že funguji jen půl roku a nový eshop jsem spustil až po vrcholu sezóny. Ale když to spočítám na čas věnovaný prodeji, marketingu, nákupu a administrativě, tak mi vychází teoretický obrat na zaměstnance kolem 6 mil. Kč. A to mi přijde jako slušná efektivita. Každopádně až příští rok prověří, zda-li moje efektivita bude mít delšího trvání a zda zájem zákazníků neopadne.

A protože nechci čekat s rukama v kapse a výklenků na trhu je pořád spousta, tak mám pár novinek do sortimentu.

Jednou z těch drobných, ale hodně poptávaných je Trávníkář na telefonu. Jak se říká, v nouzi poznáš přítele. Takže v trávníkářské nouzi jsem ten přítel na telefonu já. Na druhou stranu, nechci a nemohu trávit večery telefonováním, takže počet přátel je omezený a po vyprodání, nepůjde již objednávat.

Další osvětovou a vzdělávací novinkou je Večerní trávníkář, což je takové setkání amatérů s profesionály nad klíčovými tématy o trávnících, vodě, sekání apod. Nejen se mnou, ale s experty na jiné oblasti trávníkářství. Bude to živá, panelová, moderovaná diskuze. Tento seminář lze pořídit i jako vánoční dárek formou poukazu.

Další novinkou je inovovaný a mnohem detailnější Roční plán péče s instrukcemi a varováními. Mám verzi kromě soukromých  zahrad i ve variantě pro zámecké a městské parky. Pravděpodobně ještě připravím během zimy variantu pro fotbalové, basebalové a ragbyové trávníky.

Ale tu hlavní bombu si nechávám pro Vás až na konec, i když úvodní fotka asi napověděla. Problémy s vodou na zalévání pravděpodobně budou dál, přívalové deště také, zhutněné trávníky, které neabsorbují vodu také, i plísně se budou objevovat dál a dál…

Takže nejlepší obrana je útok. V tomto případě prevence. Prevence formou aerifikace. Ano, v aerifikaci vidím řešení, příležitost a mezeru trhu. Nedostupnost vhodných  strojů po celé zemi, neochota zahradníků aerifikaci nabízet svým klientům, mezera v půjčovnách strojů, fyzická náročnost aerifikace, vysoké pořizovací náklady, to všechno jsou faktory, které jsou překážkou, aby si lidé mohli snadno objednat tento klíčový zásah do trávníku.

„Nedělat aerifikaci trávníku je, jako kdyby zemědělec po sklizni nezoral.“

Sami víte, že aerifikátor pro domácí zahrady jsem si pořídil tak před osmi lety. Do té doby na trhu nebyl malý aerifikátor, kterým by šlo dělat právě malé zahrady, o které jsem se v té době staral. Tenkrát tu službu pořádně nikdo nenabízel. A i přesto, jsem jí dokázal velmi dobře prodat. Stroj se zaplatil za první rok. A od té doby jen vydělává a funguje. Takže vím, o čem mluvím.

A když leží příležitost už tolik let na zemi, tak jsem se pro ní nyní sehnul já. A přicházím s řešením pro firmy – zahradníky, půjčovny, trávníkáře i další. Ale není to nabídka stroje! To je nabídka kompletního řešení – linky, spolu s převratným financováním, které boří jakékoliv bariéry. Už žádná dřina, ale efektivity práce na profi úrovni. Už žádné rizikové pořizování strojů, které pak někde stojí v koutě a jsou nefunkční.

Vše jsem nastavil tak, aby se celé řešení dokázalo zaplatit za 12 dní v roce. To v reálu znamená, že zahradníkům nebo komukoliv jinému stačí, aby udělal aerifikaci s tímto řešením na trávníku 500 m2 a má pro jeden měsíc splaceno a dalších 29 dní v měsíci už jen vydělává.

Ano, je to operativní leasing! Detailní ceny a služby představím již za pár dnů v eshopu. A samotné vyřízení leasingu bude trvat maximálně 24 hodin.

Co je tedy součástí té skvělé nabídky?

Aerifikátor Billy Goat Pluger 18 – malý, skladný, ale výkonný a spolehlivý.
Motorové rozmetadlo EcoLawn 250 – dokonalý odbourávač fyzické dřiny.

Dva stroje na sebe navazující jsou pracovní linka. Můžete si vzít každý stroj zvlášť, ale ta přidaná hodnota je v kompletu. S tímto vybavením se nebudu bát dělat ve dvou lidech trávník o velikosti 2000 m2 za den, protože to bude hračka. Jediná věc, s kterou je potřeba počítat, že dodací lhůta těchto strojů je, nyní na začátku spolupráce, delší. To znamená, kdo chce v dubnu již se stroji pracovat, musí mi do konce roku dát objednávku. Celá nabídka bude během pár dnů v eshopu v nové sekci Aerifikace.

V rámci nové spolupráce s výrobcem jsem se právě stal výhradním distributorem EcoLawn pro celou republiku. Takže tuto kanadskou značku motorových rozmetadel do Česka přináším s tím, abych z ní udělal ve Vašich očích uznávaného pomocníka při zkvalitňování trávníků. A pomohl tak zachovat dešťovou vodu na našem území, na Vaší zahradě.

A co se týká Billy Goat, tak to je už velmi známá značka i na našem trhu. Nicméně, svůj potenciál při aerifikacích na českém trhu stále nevyužila. A protože lepší stroje daných parametrů a funkcí neznám, nemohu nic jiného, než Vám je nabídnout jako mojí jasnou volbu.

Určitě se tomuto tématu budu ještě věnovat jiným pohledem. Toto berte jako jenom takovou upoutávku, abyste měli přes zimu o čem přemýšlet.

2 Replies to “Novinky z ŠENA shopu a obrat”

  1. Dobrý den, budete nahrazovat aktuální Easy Core 104 aerifikátor Billy Goat Pluger 18?

    Popřípadě jaký je rozdíl, jestli nějaký zásadní je.
    Dále jestli bude možné také zapůjčit i ono Motorové rozmetadlo EcoLawn 250?

    Děkuji za odpoveď

    1. Dobrý den, zatím nevím. Možná EasyCore prodáme. Rozdíl je hlavně v záběru, Billy Goat má 4 trny a záběr 46 cm a má výrazně větší průměr koleček. Rozmetadlo asi půjčovat nebudeme, ale to skutečně nyní nevím, třeba změním názor. Hezký večer. Tomáš

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: