Sdílejte mě, prosím.

Přátelé, když jsem v červnu 2019 spustil online ŠENA shop, našlo se dost z Vás, kteří jste mě hned podpořili svým nákupem. Byla to pro mě nesmírná dávka energie a jsem Vám za to moc vděčný.

Díky tomu, že jste hned začali nakupovat v ŠENA shopu, mohl jsem rychle doplnit sortiment tak, aby jste nakoupili vše, co potřebujete k péči o trávník na jednom místě. Tím, že jsem doplnil sortiment, našlo se dost nových zákazníků, kteří přišli nakoupit.

Dal jsem si na začátku roku 2020 cíl, dosáhnout obratu 4,1 mil. bez DPH. Na konci dubna jsem tento cíl musel přehodnotit a navýšil jsem ho na 8 mil. bez DPH. Průběh trávníkářské sezóny byl velice zajímavý a považuji jí za jednu z nejlepších za posledních 10 let.

I díky tomu, že jste nakupovali víc než jsem očekával, tak jsem se rozhodl, že pro své věrné zákazníky zřídím servis vřetenových sekaček. A tak jsem v létě začal investovat do strojů a vybavení a skladu náhradních dílů.

A díky tomu, že jste na budování servisu reagovali tak pozitivně, zřídil jsem nakonec i online Centrum vřetenových sekaček (CVS), co by prodejnu všech značek na trhu.

Neváhali jste, začali jste objednávat servis i nové sekačky. Pochopil jsem však, že byste sekačky chtěli vidět a poradit se před nákupem. A to náš sklad neumožňoval.

Tak jsem se rozhodl, že z našeho skladu uděláme prodejní sklad. Upravíme ho tak, aby se Vám tam pohodlně nakupovalo a byla tam v rámci možností staré budovy příjemná atmosféra. Takže od 1. dubna si můžete přijít nakoupit hnojiva a celý sortiment ŠENA shopu osobně, současně se můžete přijít podívat a vybrat si ze tří desítek vřetenových sekaček, které budou u nás vystavené a skladem. A to vše jen díky Vám. O otevírací době Vás budeme včas informovat v obou eshopech a na Googlu.

A ten obrat jste nakonec vytvořili za loňský rok ve výši 8,7 mil. Moc Vám děkuji, protože bez Vás, bych se mohl tak akorát jít klouzat.

A pozor, mám v rukávu ještě několik es, které bych rád letos zrealizoval. A opět to jsou věci, které by Vám mohly přinést trávníkářské blaho. K tomu, abych je mohl pro Vás uskutečnit potřebujeme, Vy a já, dvě věci, abyste mi zůstali věrní a dál nakupovali v ŠENA shopu a CVS, a abyste mi pomohli získat jednoho nového zákazníka. Každý z Vás jen jednoho, to by úplně stačilo.

A jak na to? Úplně jednoduše. Sdílejte na Facebooku, Twitteru, Instagramu či na svém webu, jeden jediný odkaz na můj článek, video, nebo eshop, a to je vše. Pokud to uděláte hned nyní, bude to skvělé, když to uděláte i na začátku dubna, bude to bomba, a když ještě jednou na konci července, bude to bohovské. Víte sami, že moje obchody nejsou pro každého, jsou totiž pro trávníkáře, a trávníkář se na ulic nepozná. Vy máte schopnosti a zkušenosti z jednoho bikera, rybáře, sběratele, souseda, kolegy, udělat i trávníkáře.

Rád bych letos dosáhl na youtube kanálu MilujuSvůjTrávník 1000 odběratelů. Nyní jsem asi na 452, což je o celých 400 více než před rokem.

Myslím, že lze říci, že jsme komunita, trávníkářská komunita. Já Vám radím a pomáhám v nesnázích. Většina z Vás na mě narazila právě, když jste řešili problém s trávníkem a u mě jste nakonec našli funkční pomoc. A vy zase pomáháte mě, že využíváte placených služeb a nakupujete u mě produkty. Já vydělané peníze obratem investuji zpět, abych Vám mohl lépe a více pomáhat.

Už to takto děláme 14 let. Nejdříve jste chtěli, aby Vám někdo pomohl pečovat o trávník, tak jsem odešel z korporátu a šel jezdit se sekačkou, pak jste chtěli slušnou vřetenovou sekačku za rozumnou cenu, tak jsem začal dovážet z Anglie značku ATCO. Pak jste chtěli taky ty super hnojiva, co jsem používal, tak jsme začali prodávat hnojiva PURE. Když ATCO skončilo, tak jsem na Vaše přání začal vyvíjet vlastní vřetenovou sekačku a vznikl Swardman Edwin, pak jste chtěli tišší sekačku, tak vznikla Electra. Pak jste si chtěli dělat aerifikace sami, tak jsem začal půjčovat aerifikátory… a tak to jde stále dál a dál. A všechny nás to baví.

A myslím, že to je v dnešní šílené době jedna z mála jistot, které máme, já udělám vše, co je v mých silách a utratím klidně i poslední korunu za to, aby Váš trávník byl lepší a Vy zase uděláte vše proto, abych mohl přijít s něčím, co Vám pomůže s trávníkem, ušetří dřinu, ochrání životní prostředí, potěší…

Ještě jednou velké díky a těším se na další sezónu s Vámi.

Váš trávníkář
Tomáš Šena

One Reply to “Sdílejte mě, prosím.”

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: