The show must go on

Moji drazí, Ti kdo čtou pozorně mezi řádky a už mě nějaký rok znají, nebudou překvapení, ostatní to snad překvapí mile. Po krátké pauze pokračuji opět na vývoji vřetenové sekačky. Vice ve videu níže.

Kdo mě chce podpořit a zajistit tak, že nebudu muset riskovat ztrátu kontroly nad firmou může využít mojí nabídky na Hithit, kterou zveřejním zde na blogu během pár dnů.

The show must go on – jdu svou cestou a neohlížím se na ostatní konkurenci.

3 Replies to “The show must go on”

  1. Pane Tomáši, pouštím slzu. Co má člověk dělat, když nějaké bankovky vypustil za Edwina, kterého teď nikdo nebude chtít, protože bude čekat na Váš nový produkt. Jen slabost pro Vás, jako člověka, plus pro Vaše výrobky, mě říká, že musím doufat a šetřit. Moc Vám držím pěsti, aby se zadařilo a nová sekačka makala stejně dobře, jako Edwin. Věřím, že tomu tak bude. Přeji Vám, ať se Vás i Vašich blízkých zdraví a chuť do práce drží.

  2. Mám radost a zároveň starost. Po vřetenové sekačce koukám už od doby, než jste založil Swardman. Finance nebyly, nezbývalo než čekat. Tento rok dosluhuje má stará sekačka a říkal jsem si, že už je konečně čas na elektru.
    Nicméně po Vašem prohlášení budu muset čekat, jelikož Vám věřím. Snad mi stará sekačka ještě chvíli vydrží a doufám, že se Vaší sekačky dočkám už v létě. 🙂
    Přeji hodně štěstí a zdaru.

  3. Pane Tomáši,držím palce.Koupil jsem si skvělého Edwina 1 a vubec si nedovedu představit co ještě lepšího mužete vymyslet.Moc Vám fandím už spoutu let a jsem strašně zvědavý co to bude za mašinu.Přeji krásný den a hezké Velikonoce.
    Igor brezáni……….

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: