Hithit kampaň zahájena

99 Kč může pomoci velké věci…

Od doby, kdy jsem začal s prodejem ATCO, jsem začal i sbírat zkušenosti se získáváním kapitálu na moje projekty. Nejdříve jsem začal u rodiny a přátel, pak u zákazníků a dodavatelů, ale pořád to nebylo úplně ono. Crowdfounding byl zrovna narozené dítě, a díky Kickstrateru si začal získávat světovou pozornost.

I mě to zasáhlo a během posledních sedmi let jsem měl několik okamžiků, kdy jsem chtěl využít tyto platformy, pro získání prostředků na rozvoj vřetenových sekaček. Ale pořád jsem měl takový vnitřní pocit, že ještě není ten správný čas, tak jsem tuto myšlenku odložil.

S odstupem času skutečně vidím, že ten čas správný nebyl. Nyní už ten vnitřní pocit nemám. Ono totiž mám mnohem silnější pocit, že mám situaci více pod kontrolou než dříve.

ŠENA shopu se daří, díky Vám, takže věci se hýbou správným směrem. Pro podporu vřetenové sekačky nové generace jsem vytýčil cíl 499 999 Kč. To je částka, za kterou nejde vyvinout celou sekačku tak, aby se mohla začít prodávat. Nechci, aby celý vývoj financovali zákazníci. Ten hlavní investor chci být sám, to je nejlepší motivace projekt dotáhnout rychle, být trvale efektivní a udělat něco, co může změnit trávníkářský svět.

HITHIT

Přispějte prosím 99 Kč a vytvořme díky tomu světově nejlepší vřetenovou sekačku všech dob. Přispět zde.

Bez zákazníků žádný spotřebitelský projekt nemůže fungovat. Proto si moc přeji, aby aspoň část z Vás pomohla získat potřebnou částku a mohli jste být součástí něčeho, co přesáhne hranice Česka, ale i Evropy.

Sami mi posíláte už roky nabídky na finanční spolupráci. Nevím, čím jsem Vás tak oslovil, že mám takovou důvěru. Ale moc si toho vážím a jsem přesvědčen, že tohle bude teprve ta pravá jízda.

Když se lidé podivují, že se znovu chci pustit do sekaček, tak říkám: „ATCO to byla základní škola, Swardman to byla střední škola, teď to bude už vysoká sekačková.“

Děkuji.

2 Replies to “Hithit kampaň zahájena”

 1. Sleduji vaši cestu bludištěm českého strojírenství a kanibalizmem českého byznysu pěkných pár let. Když jste začal ze zoufalství (dle mého názoru jen zoufalství může dohnat proprodejce relativně kvalitních výrobků k samostatnému vývoji produktu, který chce s klidem, spokojeností a hrdostí se zárukou prodat v budoucnu zákazníku, který ještě netuší, že bude taky spokojený – (sám jsem si podobnými peripetiemi prošel/) nad stavem nabídky vřetenových kosaček na trhu-nejvhodnějších na běžný domový trávnik.
  Když jste se v zájmu urychlení vývoje začal zaplétat do složitých investičněpodílnických a výrobných sítí -začalo mi vzadu blikat výstražné světýlko – tak nějak jsem si za ty roky už zvykl, že když se firmě daří (a vám se dařilo-jediný problém byl dle mne průběžný cash flow) vždy se objeví kolem kroužící tichý žralok pátrající po kořisti. Když jste se svou partou dotáhl výrobek do stavu Elektry-zaútočil…a výsledek už znáte. Nevím proč, ale když jsem četl články vašeho blogu v době po…měl jsem pocit, že se pouze hledáte -a i když děláte údržby trávniků pro své klienty nebaví vás moc po nich bezmyšlenkovitě běhat, vy nad nimi a jejich stavem přemýšlíte….
  Vážený pane Šena-nastal čas ještě se živit nějakou dobu tím co děláte ale pomalu přestoupit a vrátit se do ligy, ve které jste už pomalu začal mydlit přední světové příčky a pocítil jste už i pocit vítězství. Nastala i technologicky příznivá doba (nastoupili nízkovoltážní bezuhlíkové bezúdržbové motory, akumulátory jednoho rozměru a různé kapacity jsou jinde než v době Elektry a pod. Elektra i Edwin byly super stroje – dotáhnuté skoro k dokonalosti) a víte proč jsem si jeden z nich nekoupil i když už jsem objednávku vyplněnou ?
  -z blbého principu-protože se stalo to co se vám stalo-a ta firma za pár let už nic pořádného neudělá-skončí jako Atco a Allert -bez myšlenky a inovací-bude živit pár zaměstnanců a majitelů, bude se šetřit na nákladech a inovacích až se potenciální trh kupců naplní nebo přijede něco a někdo jiný s něčím jiným-převratnějším, kvalitnějším a nápaditejším. Protože jí už tedˇchybí srdce – mozků bez srdce si můžete i dnes pořídit plno, ale mozek se srdcem bojovníka a hrdosti-aby člověk hledal mikroskopem. ….
  Nenabízím finance (je vidět, že z rychlých půjček jste už vyléčen-až kdyby byla skutečná nutnost), chci taky přispět malou troškou do mlýna v akci HITHIT a když budete náhodou potřebovat zdarma trochu železa z mého skladu nebo nějaké technologické strojárenské zkušeností….,
  – doufám, že si konečně budu moct koupit tu nejlepší vretenovou sekačku světa a že neumřu dřív, než vyseká první pruh v něčím trávníku….
  S pozdravem
  Daniel Krajčovič

  1. Dobrý den pane Krajčoviči, děkuji moc za hezkou zprávu, dřív jsem se k reakci nedostal. Vím, že lidé, kteří mě sledují na blogu roky, už celkem dobře odhadují, co udělám. Někdy to skrývám více, někdy vůbec. Jediná nepřesnost ve Vašem souhrnu je, že jsem ani na okamžik netápal. Jen bylo třeba si připravit dobře útok, abych neminul cíl. Jdu svou cestou a cekem mi je jedno, co dělají ostatní výrobci sekaček, mým cílem je dělat to jako automobilky, ale x-násobně efektivněji.
   Děkuji za Vaší nabídku, třeba jí někdy využiji.
   Tomáš Šena

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: