RERIO 3D tiskárna z naší dílny

Protože je potřeba držet tempo a my v United Stripes zvolňovat rozhodně nechceme, tak hlásíme, že pouštíme do prodeje další náš originální produkt! Tentokrát to je již dříve avizovaná průmyslová 3D delta tiskárna pod názvem RERIO.

Eshop s tiskárnou bude brzy spuštěn, ale pro Vás, mé fanoušky mám, speciální nabídku, takže mi můžete psát a volat přímo, a rádi Vás s tiskárnou seznámíme.

Pro koho je určená? Pro takové nadšence do inovací jako jsme my. Mohou to být kovovýroby, architekti, vývojáři, průmyslové závody, školy, kutilové, servisní organizace, údržby…

RERIO 3D tiskárna

Příběh tiskárny byl také zajímavý. Během podzimu, kdy jsme tiskárnu testovali se objevila zpráva, že Josef Průša chce investovat ve svém oboru, a že má vyhlédnutou jednu firmu z Brna. Říkáme si s klukama, sakra, musíme to dotáhnout a nabídneme mu to my, ať nekoupí něco blbě. Jenže Průša jednal rychle a záhy se objevilo, že tu brněnskou firmu koupil. Trošku nás to zamrzelo, ale což, prostě jedeme dál, děláme to hlavně pro sebe, pro výrobu sekaček.

S 3D tiskárnami má Mára a Vojta bohaté zkušenosti, někdy od roku 2017, kdy začali prvně tisknout. Aktuální naše vybavení čítá cca 6 kusů 3D tiskáren převážně od Průši, které tisknou cca 20 hodin denně. Zakázek na tisk součástek, dílů a modelů je spousta. A co především, ohromně aditivní výroba zrychluje náš vlastní vývoj a zlevňuje výrobu.

České 3D tiskárny pro průmysl

Testoval jsem sekačku ELO 1 a říkám, ta páka není ono, nedrží se dobře, šup a za dvě hodiny, jsem měl páku jinou. To je fantastické, to prostě nic nemůže překonat. Normálně by to byl proces na týdny, než bych jinou páku získal.

Také výroba náhrad k průmyslovým strojům jsou naše časté zakázky. Životnost oproti originálu je třeba 3x nižší, ale cena je nižší 1000x! Což je v dnešní době zásadní konkurenční výhoda.

Máme obří tiskový prostor o průměru 320 mm a výšce 350 mm. To už je prostor pro pořádný kus materiálu…

Naší největší výhodou je originální tisková hlava, která umí skvěle pracovat s teplotami. Výhodou delta kinematiky je dokonalá kresba tisku, mnohdy už je obtížné rozlišit, jak byl díl vyroben, zda to náhodou nebylo vstřikováním. Tiskárny umíme otevřené a zakrytované, kde se eliminuje vliv vnější teploty (průvanu) na kvalitu tisku.

Tiskárna je vybavena velkým dotykovým displejem, který má originální funkce, takže se velmi rychle dozvíte, jak na tom Vaše tisková úloha je, případně kde ve frontě čeká.

Protože ani my jsme nechtěli platit za průmyslovou tiskárnu 500 tis., tak věříme, že budou tací i jiní a cena pod 100 tis. bude pro progresivní firmu přijatelná investice.

Navíc, kdo nechce pořizovat tiskárnu, nebo proškolovat obsluhu k ní, dokážeme tisknout na zakázku u nás, nebo provádět vzdálenou správu tiskárny. Vzdálená správa znamená, že tisk připravujeme a zadáváme my na tiskárnu, kterou máte u sebe. Vy ve finále pouze doplňujete do tiskárny materiál – filament a odebíráte si hotové výrobky.

Jakmile se nám rozběhne výroba sekaček ELO 1 a ELO 2, budou Reria naším klíčovým výrobním nástrojem. Pro začátek počítáme s pěti kusy, které nám budou vyrábět komponenty. Pokud se výroba rozšíří, bude i počet 3D tiskáren růst.

V případě zájmu mi prosím pište na tom@unitedstripes.pro

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: