Hledáme strategického investora pro ELO

Přátelé, blíží se jaro a je potřeba Vám na férovku říct, že ELO 2 v březnu mít premiéru nebude. Mrzí mě to, ale museli jsme zpomalit, protože jsme stále nenašli správného partnera.

Když jsem budoval první značku vřetenových sekaček, tak bylo mojí prioritou mít sekačku samotnou. A tomu jsem přizpůsobil strategii, tlačil jsem to dopředu za každou cenu. A když to nešlo, byl jsem ve stresu, nebyl jsem šťastný, byl jsem nemocný a dělal ústupky, jen proto, aby to jelo dál. Jak to dopadlo víte sami. Sekačka vznikla, cíl byl splněn. 🙂

Nyní s ohledem na zkušenosti mám cíl jiný. Dnes nehrozí, že zanikne poslední výrobce motorových vřetenovek pro domácí trávníky, na rozdíl od roku 2011. Moje priorita je vybudovat značku, vybudovat štíhlý systém. Dnes mi nejde o cíl v podobě sekačky, dnes mi jde o proces, o cestu samotnou, které chci věnovat následujících 20 let mého života.

Tvoříme sekačku pro FC Barcelona. To je naše interní motto.

Tomáš Šena

V mé hlavě je mnoho úžasných produktů, kterými bychom mohli naše zákazníky těšit, mnoho prostoru pro rozvoj výroby, prodeje, ale i pro práci s lidmi, pro rozvoj našeho okolí.

Ono je to tak, když chcete rychle stín, zasaďte břízu, když chcete stín po zbytek života a pro dalších 10 generací zasaďte dub.

Hledám partnera pro projekt, který bude trvat zbytek mého života, za to stojí na pár měsíců zpomalit. Porsche, Ferrari, Luis Vuiton, Apple, ani Tesla nevznikly z roku na rok. Mojí výhodou je, že se můžu z jejich úspěšných příběhů poučit, že se mohu ze své minulosti poučit, a to se taky snažím dělat.

Ono by to šlo udělat tak, že požádám zákazníky o zaplacení sekačky dopředu, přineslo by to dost milionů na to, abychom nemuseli zpomalovat, ale nechci takto silný závazek vůči zákazníkům. Mám pocit, že už mojí zákazníci pro mě udělali v minulosti tolik, že bych z toho nemohl mít radost. Navíc by to bylo řešení třeba na pár měsíců, dodali bychom sekačky a pak co? Pak bych to musel řešit znovu a znovu zpomalit. Když už jsem se dal do hledání investora, tak ho prostě najdu a basta.

Prosím tedy o Vaší trpělivost.

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: