Sekačka Edwin – výbava

Vřetenová sekačka Edwin bude nabízena ve třech základních konfiguracích a ve speciální konfiguraci na míru.

Edwin Standard – je základní minimalistická konfigurace zaměřená na cenu, část doplňků si lze přikoupit i později postupně

Edwin Luxus – konfigurace pro náročnější uživatele, kteří chtějí nakoupit vše důležité hned najednou

Edwin Grand Luxus – sekačka v tomto provedení je v plné výbavě a splňuje ty nejnáročnější požadavky

Edwin Speciál – to je varianta, kde si můžete individuálně sekačku nakonfigurovat a tím si pořídit přesně  jen to, co chcete, v kombinaci, která se vám nejvíce líbí

Model Standard začíná cenou na… 39.995,- Kč a model Speciál v plné výbavě se pohybuje blízko pod 100.000,- Kč (vč. DPH).

Závazné objednávky na model Standard 45 a 55 bude možné začít podávat od středy 25.6.2014 ve 13 hodin. V ten okamžik bude v eshopu zveřejněn produkt Edwin Standard včetně technických specifikací. Prioritní vyřízení objednávky budou mít ti zájemci, jež mají podanou předrezervaci (prosím uvádějte v objednávkách stejný email jako u předrezervace, aby šlo obě akce spárovat).

Ostatní konfigurace bude možné objednávat cca od 15. července. Termíny dodání na modely Standard jsou přelom července a srpna, na modely vyšší pak srpen a září. Objednávky je možné podávat pouze přes eshop http://www.vretenovesekacky.cz.

Přehled výbavy sekačky Edwin (Standard, Luxus, Grand Luxus)
Přehled výbavy sekačky Edwin (Standard, Luxus, Grand Luxus)
Přehled výbavy sekačky Edwin (Speciál)
Přehled výbavy sekačky Edwin (Speciál model na míru)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Swardman_edwin_tabulka_04_I

Swardman_edwin_tabulka_04_II

 

10 Replies to “Sekačka Edwin – výbava”

  1. Dobrý den, dělený přední váleček dokáže „zrychlit“ trávník. Má vliv na to, že se část stébel ustřihne níže, než kdyby to byl hladký váleček. Hodně to souvisí s druhovou skladbou trávníku a výškou kosení. Dělený přední váleček používají obvykle greenové sekačky.

 1. Dobrý den, kdy bude možné k sekčce v řadě STANDARD doukoupit 6nožové vřeteno a jaká bude cena za záměnu vřetene. O sekačku s 5nožovým vřetenem nemám zájem.

  1. Dobrý den, cenu jednotlivých kazet brzy upřesníme. Dokoupit to samozřejmě půjde. Pokud byste chtěl 6 nožů v základu, namísto 5ti nožů, nezbyde než si sekačku postavit na míru – SPECIÁL. Její spuštění plánujme na konci srpna.

   1. To by znamenalo dodání sekačky cca někdy v září/říjen, což není s ohledem na sezónu sekání trávy úplně optimální a mít přes zimu utopených více než 40 tis. v garáži je asi hloupost….

  2. Jak reálný je rozdíl mezi 5-ti, 6-ti nebo 10-ti nožovým vřetenem? Podle toho, jak striktně Vytas 5-ti nožové odmítá to vypadá, že úplně zásadní.

   1. Dobrý den, mezi 5-ti a 6-ti nožovým není nijak zásadní rozdíl. Ale mezi těmito dvěmi a 10-ti nožovým už velký rozdíl je. Rozdíl je v první řadě ve frekvenci střihu:
    5ti nožové 60 střihů na ujetý metr,
    6ti nožové 72 střihů na ujetý metr,
    10ti nožové 120 střihů na ujetý metr.
    Čím vyšší frekvence střihu, tím lépe rovnoměrněji postřihaný trávník. POZOR není 5nožů na ruční vřetenovce to samé jako na motorové. Proto se uvádí počet střihů na ujetý metr. Tím, že je pojezd spřazen s pohonem vřetene je počet střihů na ujetý metr konstatní, proto se dá porovnávat mezi různými stroji.

    Čím méně nožů ve vřeteni, tím lépe se kosí vyšší tráva. Proto je vhodnější 5ti nožové vřeteno pro začínající trávníkáře, nebo pro lidi, kteří se ke kosení nejsou schopní dostat pravidelně. 10ti nožové vřeteno je vhdoné pro extranízké trávníky na úrovni pod 15 mm. Je však důležité, aby se kosilo 2 až 3 týdně, jinak 10ti nožové neudělá dobrou službu. Vidíte, že to není tak, že něco je lepší a něco hroší. Každý má jiné požadavky.

   2. Dobrý den, není to o striktním odmítání, ale o tom, že za nemalé peníze chci produkt, který mi bude vyhovovat bez kompromisů, proto mi asi nezbude nic jiného, než si počkat 🙂

   3. Děláme maximum, abychom dodali všechny modely, co nejdříve. Věřím, že jak se rozběhne výroba modelu Standard, tak snad i to ostatní už půjde rychleji.

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: