Mile jste mě překvapili!

Musím Vám poděkovat za Vaší velkou podporu, kterou jste vyjádřili formou hlasování i odesláním formulářů.

Během čtyř dnů jste avizovali podporu, která se pohybuje kolem 20 milionů korun. Celkem hlasovalo 74 lidí pro ochotu investovat. Když spočítám střední hodnotu z rozpětí,  pro které šlo hlasovat, tak je částka, kterou byste investovali, rovna 19 092 000 Kč.

Vím, že to je jen anketa a anonymním hlasováním neublížíš, ale… několik desítek lidí vyplnilo i formulář a jsme v kontaktu. To už vůbec není anonymní. A vzhledem k tomu, že výsledky hlasování vypadají dost věrohodně, co do rozložení hlasů pro jednotlivé částky, tak věřím, že jste hlasovali seriozně.

Z hlasování průměrná investice vychází na 258 000 Kč. To je mnohem více než třeba na takovém Fundliftu.

Ta anketa byl jen spontánní nápad, nenapadlo mě, že by mezi Vámi bylo tolik lidí ochotno investovat. Chtěl jsem jen ocenit, jaký je Vás pohled na mě,  jakou cenu u Vás mám.

Výsledky ankety proberu ještě s kolegy a třeba se brána pro menší investory ve finále otevře. A pokud by se tak nestalo hned na začátku, tak jsem si jistý, že po rozběhnutí projektu ta možnost jednou nastane.

Každopádně, pro realizaci mého  projektu je potřeba ještě více prostředků. Jsem ale přesvědčen, že do 15. září to zvládnu dát dohromady.

2 Replies to “Mile jste mě překvapili!”

  1. Tomáši, gratuluji. Sám jsem možnost spolupráce nenabídnul, i když mě to velmi zajímá. Mám příliš málo informací na to, abych mohl porovnat budoucí možnosti se svým současným, léta budovaným postavením. Doufám, že tu obrovskou sumu peněz získáš a profitovat budeme opět my, zákazníci.
    Note: že by zpětný odkup swardmana??? 🙂 🙂 🙂

Komentujte...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d blogerům se to líbí: